Dokumentacja techniczna - Logowanie

 

Szanowny Użytkowniku

Dostęp do dokumentacji technicznej sprzętu i urządzeń oferowanych przez naszą firmę ograniczony jest wyłacznie dla użytkowników którzy zakupili interesujące ich towary w naszej firmie, lub są posiadaczami sprzętu i urządzeń zakupionych w firmie Viskor.

W związku z powyższym niezbędne jest dokonanie rejestracji użytkownika w naszym systemie wsparcia technicznego.

Nowy użytkownik dokonujący pierwszej rejestracji w naszym systemie w polu o nazwie "Pełna nazwa", powinien wpisać pełną (rozpoznawalną) nazwę firmy wraz na numerem NIP oraz imieniem i nazwiskiem, na przykład: Zakład Budownictwa Polowego Wrocław NIP: 658 127 22 22 Jan Kowalski

 Rejestracja nowego użytkownika następuje dwuetapowo, po weryfikacji zgodności danych i zatwierdzeniu przez wyznaczonego pracownika Viskor Sp. z o.o. w Szczecinie, o czym użytkownik powiadamiany jest na podany adres e-mail.

 

Jeżeli posiadasz już swoją nazwę użytkownika i hasło dostępu, zaloguj się wpisując posiadane dane do formularza poniżej.

Deutsche Wertarbeit beschreibt in unserem Hause das konsequente Bemühen um höchste Qualität und innovative Lösungen.Since 1977 SAIMA Meccanica has been producing industrial and body shop painting booths.Grupa Atlas Copco jest czołowym na świecie producentem sprężarek stacjonarnych i sprężarek przewoźnych, generatorów, sprzętu budowlanego i maszyn górniczych oraz narzędzi przemysłowych Myjki DYNAJET, to najwyższa klasa urządzeń mobilnych dostępnych na rynku!Clemco is the world's largest manufacturer of air-powered blast equipment used to clean, deburr, shot peen, remove coatings, finish, or otherwise improve the surface being treated.PHYNIX GmbH & Co. KG, Cologne, develops, manufactures and sells instruments for application in the field of surface inspectionNasza oferta to szereg różnego typu wysokiej jakości maszyn budowlanych - tynkarskich, które dorównują najlepszym produktom tego rodzaju na rynku europejskim.
Wspomagamy budowanie, ułatwimy malowanie - Viskor dla Ciebie i Twojej firmy

Używamy cookies i innych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce internetowej. Polityka prywatności